Anelka: Arsenal’den Ayrılma Sebebi ile ilgili açıklama

Nicholas Anelkadan İlginç açıklama

Haberi yeni gördüm Zaytung haberi gibi mübarek, milliyet de dahil olmak üzere bir çok gazetenin websitesinde gördüğüm için gerçek olduğuna kanaat getirdim. Zaytung haberi olsa eleştiririz böyle espiri mi olur giye ama gerçekler daha zaytung olmuş…

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Nicolas , Arsenal’de Vieira’nın cinsel organıyla yüzüne vurduğu için takımdan ayrıldığını açıkladı.

Fenerbahçe’de sadece 6 ay kalmasına rağmen büyük izler bırakan, herkesin beğenisini kazanan ve dünyanın en önemli kulüplerinde görev alan Nicolas Anelka, Arsenal’de başına gelen enteresan bir olayı Fransız basınıyla paylaştı.

Daha 18 yaşındayken Paris Saint-Germain’den İngiliz kulübüne transfer olan dünyanın en önemli yıldızlarından birisi olarak gösterilen ve 1997-1999 yılları arası Arsenal’de görev alan Anelka, kulüptenneden ayrıldığını açıkladı.

ÇIKARIP YÜZÜME VURDU

Dönemin Arsenal kaptanı Patrick Vieira’nın takım içindeki lakabı  ‘Le Long’ ‘du. Bir gün inanılmaz gol fırsatını kaçırdım sonrasında Patrick Vieira 35 cm’lik cinsel organıyla yüzüme vurdu. O anda lakabının sebebini anladım. (Burayı bizim gazeteciler ya da fransız gazeteciler uydurmuş olabilir) Duyduğum utancı hayal edebiliyor musunuz? Duş aldığınız sırada aniden bir cinsel organ yüzünüze vuruluyor. ” şeklinde konuştu.

WENGER’İN TEPKİSİ

Arsene Wenger’in olaya tepkisini de anlatan Anelka “Arsene Wenger olayı gördü ve Vieira’ya beşlik çaktı. O gün Arsenal’den ayrılmam gerektiğini anladım” ifadelerini kullandı. 1999 yılında Arsenal’den Real Madrid’e transfer olan Anelka, sonrasında sırasıyla PSG, Liverpool, Manchester City, Fenerbahçe, Bolton, Chelsea, Juventus gibi önemli takımlarda forma giydi. Arsenal’den sonra Real Madrid’e transfer olan birisinin ayrılık sebebinin böyle bir olay olması pek inandırıcı gelmese de böyle bir haber var enteresan tabi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir